BERRAK HALI YIKAMA

2018 Yılının başında açılan firmamız Akhisar da hizmet vermeye başlamıştır. Akhisar merkez ve bağlı köylerinin tamamına hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti ile büyümeyi kendisine ilke edinmiştir. Bir yılı geride bıraktığımız bu sürede bizi tercih eden müşterilerimizin tavsiyesi ile hatırı sayılır bir kitleye ulaşmanın memnuniyetini ve gururunu yaşamaktayız.

8+2 Fırçalı sanayii tipi son sistem halı yıkama makinası ile halılarınız size özel olarak yıkanmaktadır. yerde,başkasının kirli suları karışarak değil kişiye özel olarak yıkanmaktadır. Halı yıkamada birinci kalite olan wiber marka deterjanlar kullanılmakta ve her leke için ayrı ayrı hazırlanmış çok etkili leke çözücüler kullanılmaktadır.

Halılarınınız nem alma makinası ile kapalı ortamda kurutulmakta kesinlikle toz, toprak gibi hijyenik olmayan durumlarda kurutulmamaktadır. Nem alma makinası ortalama 10-12 saatte halılarınızı kurutmaktadır.
Halılarınız personellerimiz tarafından adresinizden alınıp 3 gün içinde adresinize teslim edilmektedir.
Herçeşit stor perdeleriniz titizlikle yıkanmakta ve her türlü kir ve lekeden arındırılmaktadır.

Yorgan-battaniyeleriniz el değmeden makina ekipmanlarımızla yıkanmakta kullandığımız kaliteli deterjan ve yumuşatıcılar ile farkı hemen fark edeceksiniz.
Her türlü koltuk takımlarınız evinizde yıkanmaktadır. İlk işlem olarak hav alma makinası ile tozlarından arındırılmakta daha sonra son sistem profesyonel koltuk yıkama makinası ile şampuan ve etkili leke çözücüler kullanılarak otomatik ayarlanabilen yüksek devirli fırçalar ile fırçalanmakta ve son olarak koltuk yıkama makinası ile tüm kirli su çekilmektedir ve en geç 24 saat sonra koltuklarınızın ilk günkü gibi temizlendiğini göreceksiniz.