İşletmemiz tarafından Koltuk Yıkama Hizmetleri verilmekte olup, hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyeti esas alınarak. Doğaya ve Çevreye zarar vermeden faaliyet göstermektedir.

Koltuklar Düzenli Olarak Neden Yıkatılmalı?

Koltukları yıkamanın tek nedeni güzel görünmesi için olmadığını biliyoruz. Değil mi? Düzenli Koltuk yıkamak için bir sebepte; sağlığınız için bir yatırım olduğunu unutmamak önemli bir sebeptir.

Koltuklar ister evinizde, ister ofisinizde olsun kir, bakteri, toz akarları ve alerjenleri hızlıca toplayabilir. Her zaman yüzeyde görünmese de, bu kirletici maddeler her gün soluduğunuz hava kalitesini kirletebilir. Genellikle temiz görünen halılar, sandığınızdan çok daha kirli olabilir!

Koltuklarınız evinizde bir tür hava filtresi olarak düşünün. Toz, kir, bakteri, mayt ve toz akarları gibi şeyler halının üzerinde toplandığında, zamanla o birikimde nefes almaya başlayacaksınız. Kir ve döküntüleri temizlemek için sadece ev temizleyicileri kullanmak, soluduğunuz havanın olabildiğince temiz olmasını sağlamak için yeterli değildir.

Akhisar Berrak Halı Yıkama’nın hizmetlerinden faydalanarak, ticari kalitemiz, gelişmiş ekipmarımızla halılarınızı mümkün olan en derin ve en kapsamlı yıkamayı vereceğinden emin olabilirsiniz.

  • İşletmemiz güvenilir koltuk temizleyicileri ile en gelişmiş ekipmanlarla hizmet vermektedir..
  • Alerjiye neden olan kirletici maddeleri ve toz akarlarını gidermek için, işletmemiz derinlemesine özünleme koltuk temizleme teknikleri kullanmaktadır. Koltuk üreticilerin tavsiyelerini ve garanti gereksinimleride dikkate alınmaktadır.
  • Temizlik sonrası kurutma işlemi yapılmaktadır.