İşletmemiz tarafından Kilim Yıkama Hizmetleri verilmekte olup, hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyeti esas alınarak. Doğaya ve Çevreye zarar vermeden faaliyet göstermektedir.

Kilim Düzenli Olarak Neden Yıkatılmalı?

Kilim yıkamanın tek nedeni güzel görünmesi için olmadığını biliyoruz. Değil mi? Düzenli kilim yıkamak için bir sebepte; sağlığınız için bir yatırım olduğunu unutmamak önemli bir sebeptir.

Kilim ister evinizde, ister ofisinizde olsun kir, bakteri, toz akarları ve alerjenleri hızlıca toplayabilir. Her zaman yüzeyde görünmese de, bu kirletici maddeler her gün soluduğunuz hava kalitesini kirletebilir. Genellikle temiz görünen kilim sandığınızdan çok daha kirli olabilir!

Kiliminiz evinizde bir tür hava filtresi olarak düşünün. Toz, kir, bakteri, mayt ve toz akarları gibi şeyler halının üzerinde toplandığında, zamanla o birikimde nefes almaya başlayacaksınız. Kir ve döküntüleri temizlemek için sadece ev kilim temizleyicileri kullanmak, soluduğunuz havanın olabildiğince temiz olmasını sağlamak için yeterli değildir.

Akhisar Berrak Halı Yıkama’nın hizmetlerinden faydalanarak, ticari kalitemiz, gelişmiş ekipmarımızla kilimlerinizi mümkün olan en derin ve en kapsamlı yıkamayı vereceğinden emin olabilirsiniz.

    • İşletmemiz güvenilir halı temizleyicileri ile en gelişmiş ekipmanlarla hizmet vermektedir..
    • Alerjiye neden olan kirletici maddeleri ve toz akarlarını gidermek için, işletmemiz derinlemesine özünleme kilim temizleme teknikleri kullanmaktadır. Kilimlerinizde üreticilerin tavsiyeleri ve garanti gereksinimleride dikkate alınmaktadır.
    • Kilim temizleme hizmetlerinde göstermiş olduğumuz özeni, temizlenen kilimlerin teslim sürecinde dışardan gelebilecek toz, kir, bakteri ve toz akarlarını önlemek için naylon paketlemesi yapılmaktadır.